Posted by on Лис 16, 2013 in Ласкаво просимо | 0 comments

Балакхілья

Ласкаво просимо усіх, хто знайшов цей веб-сайт!
Я дуже радий, що ви тут, і сподіваюся, візьмете з собою щось, що стане тим світлом, яке вказуватиме напрям у вашому житті.

До цієї філософії істини я прийшов непрямим шляхом. Я зацікавився хатха-йогою, щоб вдосконалити свої заняття серфінгом, який тоді, у 1969 р, був змістом усього мого життя. Користь хатха-йоги відразу стала помітною, і я почав заглиблюватися у філософську суть цього вчення. Черпаючи знання з книг, я почав практикувати деякі прості техніки медитації, перейшов на вегетаріанське йогічне харчування і почав проводити більше часу в глибоких роздумах над сенсом життя. Все своє життя я багато подорожував, але, відколи познайомився з йогою, я почав подорожувати всередину себе. Завдяки цьому моє життя і внутрішньо, і зовні, стало спокійнішим та затишнішим. Ефект виявився дуже позитивним.

У 1971 році мені неймовірно пощастило, впевнений, що це було Божим провидінням, – я зустрів своїх Духовних Вчителів. Під їх досвідченим керівництвом я отримав древню мудрість бхакті-йоги і продовжую слідувати їй досі. Якою чудовою була ця подорож, як вона мене наповнила! Але ця мандрівка була вертикальною подорожжю для душі, а не просто звичайною горизонтальною прогулянкою цим світом.

Я бажаю, щоб усім вам пощастило і Ви отримали таке ж благословіння як і я, хоча цього не заслуговую. Всього найкращого!

Намасте,
Балакхілья дас
.