РусEn

balakhilya.com.ua

Показать меню

Як подолати стрес, очистивши серце

Ми – це життя. Ми вічні, і ми перебуваємо в серці. Тому нам потрібно перейматися та задуматися про серце. Про серце, мається на увазі, не фізичне серце, а про духовний стан нас самих, які перебувають у серці.

Далее

Стрес (відео)

Тобто матеріальне життя сповнене стресом. Тому рішення, знову ж таки, нематеріальне. Переїзд на острів посеред Тихого океану не вирішить проблему. В цьому випадку ви будете переживати, що вам самотньо. Ви переживатимете про те, де ж дістати чогось поїсти. Ви переживатимете: "Ох, що ж мені робити? Я помру тут… один?!"

Далее

Стресс менеджмент (Видео)

Мы ушли очень далеко от того, что мы должны знать. В результате этого мы находимся в большом стрессе. На самом деле мы потеряны в жизни. Когда мы это осознаем, появляется сразу два момента – страх и стресс

Далее

Як справлятися зі стресом (ВІДЕО)

У кожного бувають стресові ситуації, незалежно від того, хто вони та чим займаються. Але все залежить від нашого внутрішнього стану: чи відчуваємо ми стрес усередині. Зовнішній стрес – це не обов'язково внутрішній стрес. Якщо я відчуваю стрес усередині, то навіть якщо зовнішня ситуація дуже спокійна, я все одно в стресі.

Далее

Balakhilya (En) Happy man (En) Балакхилья (Ru) Facebook (Ru) Наш блог Карта сайту