Posted by on Вер 8, 2017 in Семінари | 0 comments

Ми щойно дізналися, що Балакхілья дас приїде до Чинадієво (Мукачівський район) і буде проводити нову лекцію (а мы також будемо робити онлайн відео трансляції його лекції на цій сторінці сайту).

Karma

Хтось народжується багатим, а хтось бідним, хтось здоровим, а інший хворим, хтось дуже вродливим, і навпаки – не дуже, те саме з розумовими здібностями. У когось дбайливі і люблячі батьки, а когось з самого народження віддали в дитячий будинок. І це не тільки при народженні, так продовжується і протягом життя. Чому так стається? Це випадковість? Як це пояснити? І звичайно для цього є пояснення. Це все через карму!

“Для того щоб краще зрозуміти закон карми потрібно спершу зрозуміти – Хто Я? Жінка чи чоловік? Білий чи чорний? Американець чи українець? Мати, чоловік, син, бізнесмен? Чи навпаки – вічна душа. Нажаль, ми часто себе утотожнюємо саме з матеріальними етикетками, і настільки сильно, що через це люди щодня вбивають один одного!” – пояснює Балакхілья дас основу розуміння кармічних законів.

На лекції, ви глибого зрозумієте тему карми, дізнаєтеся які види карми бувають, як її позбутися та не накопичувати більше, а також дізнаєтесь про істинну природу людини та чим є її життя насправді.

Наприкінці лекції відбудеться сесія запитань та відповідей, кожний охочий зможе задати питання особисто Балакхільї дасу (можна задати питання також під час відеотрансляції).

З Ужгорода, Мукачева та Сваляви буде організований безкоштовний доїзд в обидві сторони до місця проведення лекції.

Всі деталі за телефонами 050 970 16 49 та 098 444 23 36
Отже, 29 вересня. смт Чинадієво, база відпочинку “Водограй”. Початок о 18:00.
Вхід: ВІЛЬНИЙ

Якщо ви хотіли б приїхати на лекції Балакхілья даса або підключитися до відеотрансляціі – будь ласка, зареєструйтеся зараз:

Реєстрація на лекцію або відеотрансляцію

Записатися на лекцію або трансляцію
  •   прийти на лекцію
      підключитися до трансляції
      поки що не знаю