РусEn

balakhilya.com.ua

Показать меню

Міжнародний день йоги (відео)

Всіх ласкаво просимо, радий вас бачити. Я зрозумів, що ви всі зацікавлені йогою? Я теж. Сьогодні ми матимемо обговорення. Якщо у вас є якісь питання, ви можете задати їх, і я спробую відповісти.

Далее

Істина, яка зробить вільним

Знаючи цю істину, Бхагавад-гіту та інші ведичні писання, вчення та керівництва духовного вчителя, я можу звільнитися від ілюзії, і внаслідок цього зрозуміти хто я. Я духовна душа – це перше. Не матеріальне тіло.

Далее

Йога і медитація

Ви можете помітити, що це дуже проста медитація. Ви навчилися їй лише за кілька хвилин. Також ви, мабуть, відчули, що вона дуже розслаблює. Це ідеальний спосіб розпочати день – прокинутися вранці та зробити медитацію. Також це ідеальний спосіб закінчити день. Але це можна робити будь-коли. Можете взяти цю карточку та практикувати це вдома.

Далее

Гармонія йоги (ВІДЕО)

Сьогодні ми будемо говорити про йогу. А особливо ми хотіли поговорити про здоров'я, спокій та гармонію йоги. Існують різні системи йоги. Деякі набагато популярніші сьогодні, ніж інші, але вони мають спільне. Всі вони обертаються навколо основної діяльності – медитації. Тому будь-яке пояснення йоги має включати медитацію, і так і буде сьогодні. Ми хочемо розпочати сьогоднішню програму з дуже легкої медитації.

Далее

Йога у сучасному світі

Тема сьогоднішньої лекції "Йога в сучасному світі". Де місце для неї? Як вона працює? У чому користь? Чи можу це робити я? Чи можливо цим займатися за мого нинішнього способу життя, у моєму віці? Чи потрібні мені особливі навички? І так далі. У вас має бути повне розуміння питання. Ми маємо розуміти, що йога – для всіх.

Далее

Йога – система Бога

Існує Всевишній, і Він має свою систему. Матеріальний витвір – це дивовижна гармонійна система. Існують закони матеріальної природи, що керують матеріальною природою. І до тих пір, поки ми перебуваємо в гармонії з цією системою, все йде так, як і має бути. Ми знаємо, що є три складові цього організму. Дві матеріальні та одна духовна.

Далее

Йога. Здоров'я та гармонія

Тема нашої лекції «Йога. Здоров'я та гармонія». Звучить дуже добре. Я думаю, що всі хотіли б мати досконале здоров'я, і, мабуть, гармонія – це те, що бажано. Є два стани, чи не так? Є гармонія і конфлікт. І, звичайно, знаємо, що гармонія бажана, а конфлікт небажаний.

Далее

Йога і здоров'я

Гармонія дуже важлива у всьому. Якщо є гармонія, то все працює дуже гладко. Взяти хоча б музику. Можна чути багато різних інструментів, які грають різні ноти, і якщо вони звучать гармонійно, це дуже красиво. Але якщо хтось грає неправильні ноти або неправильний ритм, це звучить хаотично, ви не хочете це слухати.

Далее

Філософія йоги

Веди говорять нам про те, як жити, якщо сказати коротко. Йога – це спосіб життя. У нас у всіх є життя, і ми проживаємо його тим чи іншим чином. Однак найчастіше ми не знаємо, як прожити життя якнайкраще. Чому? Тому що ми не маємо належного керівництва. Отже, якщо ми матимемо належне керівництво і, звичайно, бажання, ми зможемо навчитися тому, як нам проживати життя так, як це планувалося спочатку.

Далее

Істинний спосіб життя йоги: жити просто, думати піднесено

Ми живемо способом життя йоги, наповнюємося знанням, і живемо відповідно до свого розуму та знання. І зрештою ми відчуваємо щастя і краще життя – це означає, що ми просуваємось у житті. Ніхто не залишається на місці.

Далее

Шляхи йоги (відео без перекладу)

Йога стає популярною у всьому світі. Але для багатьох людей слово "йога" означає лише "комплекс фізичних вправ". Насправді існує багато напрямів у системі йоги, і кожен із них веде до свого результату. На цьому семінарі, проведеному на Міжнародному фестивалі йоги, Балакхілья дас детально розповідає про чотири основні шляхи йоги.

Далее

Запитання та відповіді

Тому тобі як духовному мандрівнику треба вибрати. Спочатку ти маєш дізнатися, куди тебе приведе кожен шлях, з'ясувати: це призводить до цього, це призводить до того, цей процес – для досягнення цього, це – для того. А потім ти вибираєш, який ти хочеш, куди ти хочеш піти, якому процесу хочеш слідувати. Я маю на увазі, що це індивідуальне рішення. Тобі треба вирішити.

Далее

Balakhilya (En) Happy man (En) Балакхилья (Ru) Facebook (Ru) Наш блог Карта сайту