Posted by on Бер 16, 2014 in Відео | 0 comments


– Балакхілья дасе, можна запитати Вас про щастя? Я розмовляю з людьми, і багато з них говорять, що вони нещасливі.

– Так, щастя – це те, що є найбільш бажаним, але також і найбільш ілюзорним. І причина того, чому всі шукають щастя, полягає в тому, що бути щасливим – це природа душі. Однак у матеріальному світі ми не намагаємося знайти справжнє щастя – щастя духовне – для нас, духовної душі. Через ілюзії і помилкове ототожнення себе з тілом ми приходимо до висновку, що, зробивши тіло щасливим, МИ будемо щасливі, і така мета кожного: спробувати знайти щастя через стимуляцію чуттів тіла.

І ми зробили великий прогрес у різних способах стимуляції чуттів, у пошуку різних форм чуттєвої насолоди на багатьох рівнях. Однак все ще нещасливі. І що більше ми шукаємо щастя, то більше енергії вкладаємо в те, щоб знайти його таким чином. Але водночас відчуваємо, що це не спрацьовує, ми все рівно нещасливі, і розчаровуємось ще більше.

Тому насправді єдине щастя – це щастя, яке робить нас, духовну душу, щасливою. Духовне щастя, що походить від способу життя, спрямованого на задоволення духовних прагнень, духовний пошук, діяльність у відданому служінні Верховному Господу і, перш за все, слухання і повторення імен Бога.
Трансцендентний звук – це головне джерело щастя.

– Дякуємо.