РусEn

balakhilya.com.ua

Показать меню

Самотність (Відео)

Насправді, самотність дуже легко зрозуміти. Ви самотні, тому що ви одні, ви не з тим, хто справді робить вас щасливим, хто справді задовільняє ваше бажання дружити, любити когось.

Далее

Про любов (відео)

Тема любові – це тема, на яку говорять найбільше, і яка хвилює в житті найбільше. Це також одна із складних тем, скажімо навіть, – найскладніша. Вона настільки збиває з пантелику, і навряд чи хтось взагалі розуміє любов. Ми намагатимемося розглянути цю тему дуже-дуже уважно і побачити, чого ми можемо навчитися. Щоб це зробити, нам потрібно розпочати із самого початку.

Далее

Сімейне життя (Відео із субтитрами)

Справжнє сімейне життя духовне, але, на жаль, сьогодні це величезна рідкість. Тому що зараз сімейне життя - знову ж таки, засноване на ілюзії, що ми тіло - це просто коли двоє або більше людей збираються разом (це можуть бути чоловік і дружина, але також, звичайно, і діти) і намагаються насолоджуватися один одним.

Далее

Любов, з точки зору Вед

Це та тема, яка є всередині кожного з нас. Незважаючи на те, що це настільки звичайна справа для нас і ця потреба в любові така величезна, насправді у нас мало розуміння про те, що таке справжня любов. І швидше за все, ми погодимося з тим, що ця тема є найнезрозумілішою для нас. Вона така складна. Давайте подивимося на це з ведичного погляду...

Далее

Шлях до справжньої любові – вродженої якості душі

Отже, наша тема: що таке справжня любов? І у кожного є якась відповідь, я певен. Але, з іншого боку, це дуже тонке питання. Ми всі знаємо, що ми хочемо любові. Ми всі намагаємося знайти любов. Але вона завжди кудись зникає – ми не можемо її утримати. Вона наповнена емоціями, глибокими почуттями і усім іншим: бажаннями, потребами, багато всього.

Далее

Духовний шлюб

Сьогодні я трішки говоритиму про шлюб. Я вважаю, що це досить актуальна тема. Багато хто або вже одружений, або хоче укласти шлюб. Якщо є найпоширеніша тема, це вона. Якщо є одна тема, яка більше, ніж будь-яка інша, займає свідомість, це вона.

Далее

Що таке справжня любов?

Давайте розглянемо це детально. Любов потребує дві особи. Ми часто використовуємо це слово не за призначенням. Люблю машину, роботу, черевики. Але така любов не задовольняє. Нам потрібно більше ніж взуття. Нам потрібна особа, яку б ми любили. Любов – обмін між двома особами. Але хто ці особи?

Далее

Свято у серці!

У служінні Крішні щодня – це свято, а не лише весілля, день народження чи якісь вихідні. Тож це те життя, про яке ми повинні мріяти, щоб кожного дня у нашому серці було свято!

Далее

Керівництво до успішного шлюбу

Причина одруження – це служіння Крішні, партнерство, де у служінні Крішні подружжя працює як команда. Це має бути партнерством у служінні Крішні, тоді це буде справжній шлюб.

Далее

Впустіть любов у своє життя (Відео без перекладу)

Суть у тому, що ви не можете нікого не любити. Тому що такою є ваша сутність. Ви — часточки любові, ви — іскри любові. Тому ідея про те, що ви більше не будете нікого любити, нездійсненна. Але рішення, що позбавляє всього цього розчарування, в тому, щоб дізнатися, де знайти справжню любов.

Далее

A secret to better relationship ( Видео без перевода)

You cannot be happy without love, it is impossible. There are many people on this planet they have everything that should make them happy and they are absolutely miserable, they have all the riches and the fame, and the prestige, and they have been through all the essential experiences, whatever, whatever, money is not problem.

Далее

Любовь: Реальная или кажущаяся? (Без перевода)

Мы будем обсуждать любовь. И многие люди, когда видят название этой лекции, автоматически предполагают, что это будет про сердца, цветы, романтику и так далее. Но это не так, извините (смеётся). Это будет очень практичная информация. Мы объясним разницу между настоящей и кажущейся любовь...

Далее

Balakhilya (En) Happy man (En) Балакхилья (Ru) Facebook (Ru) Наш блог Карта сайту