РусEn

balakhilya.com.ua

Показать меню

Як навчитися медитувати? Три техніки (ВІДЕО)

Просто повторюйте ці мантри. Можна використовувати будь-які мелодії. Господь Горанга сказав, що немає суворих правил для співання Святих Імен Господа. Люди люблять співати, люблять танцювати, перетворіть це на духовну діяльність, співайте Імена Бога.

Далее

Медитація - захист і рішення

Якщо в матеріальному світі ім'я об'єкта та об'єкт – відмінні, то в духовному світі ім'я об'єкта та об'єкт – це одне й те саме. Тому в імені "банан" немає притулку, скажімо так, а в Імені Бога повний притулок.

Далее

Могутній процес

Ми не розвинуті духовно. Тож нам потрібне щось дуже могутнє. Так само як якщо ви йдете до лікаря і у вас дуже серйозна хвороба, то вам потрібні дуже сильні ліки. Все це разом поєднується в оспівуванні Імен Бога. Це неймовірно просто вже зараз, кожен з вас знає, як це робити.

Далее

Пояснення медитації

І справді, для нас це дуже хороші новини. Всі інші медитації настільки хороші, наскільки мені вдається зробити так, щоб вони спрацювали. Наскільки мені вдається знайти тихе місце, організувати свій час, керувати своїм тілом, керувати своїм розумом і таке інше. І це все визначить результат медитації. Але при трансцендентному звукові всі ці фактори не такі важливі. Так що це ідеально підходить для того зайнятого способу життя, який ми ведемо сьогодні.

Далее

МЕДИТАЦІЯ (ВІДЕО)

Перед тим, як розпочати свою програму, я завжди хочу висловити свою повагу великим Духовним вчителям — ачарям, які передали нам це знання. Вся інформація, яку я представлятиму, йде з Ведичних писань. Веди - дуже давні писання. Насправді вони були записані 5000 років тому. Однак саме знання вічне. Так що перед тим, як воно було записано, воно передавалася усно від одного досконалого духовного вчителя до іншого.

Далее

Трансцендентний звук

Йдеться про те, що мантри — це шлях до очищення, і це саме — очищення. По дорозі до очищення, мантри — це транспортний засіб, вони переносить нас у духовний вимір. І коли ми досягаємо духовного виміру, мантри є кінцем. Це не так, що ви залазите сходами на дах, і ці сходи вже не потрібні. Вони – засіб і сама мета. Вони — уособлене кохання для тих, хто має бачення і хто може це сприйняти.

Далее

МЕДИТАЦІЯ – ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Колекція питань та відповідей на тему медитації та ведичного знання. Ряд інших питань представлено у лекції "Пояснення медитації" (частина 7, Запитання та відповіді).

Далее

Balakhilya (En) Happy man (En) Балакхилья (Ru) Facebook (Ru) Наш блог Карта сайту