Posted by on Сер 20, 2012 in Семінари | 0 comments

Ретрит в Крыму с Балакхилья дасом

З 10 вересня по 10 жовтня 2011 р. відбувся черговий семінар з Балакхілья дасом у Криму. Цього разу місцем для проведення семінару стала велика база відпочинку, розташована на південному березі Криму поблизу міста Алушти.

2-4-місні будиночки (бунгало) посеред буйної зелені розташовувались на схилі гори, біля підніжжя якої плюскотіло кришталево чисте море з гальковим пляжем і зручним спуском з різних куточків території бази. Кожен міг спостерігати чудові схід і захід сонця просто зі свого балкону. Для любителів туристичного відпочинку поблизу бази знаходилось наметове містечко на лоні природи.

Затишна їдальня тішила гостей вишуканістю, різноманітністю й, водночас, простотою вегетаріанської кухні.

І про найголовніше. Ціллю семінару було познайомити всіх бажаючих з дивовижним світом бхакті-йоги: щоденні програми включали мантра-медитацію (індивідульну ранкову джапа-медитацію, а також кіртани – спільний спів мантр під супровід музичних інструментів), читання ведичної літератури, лекції Балакхілья даса з теорії ведичної філософії й практичні поради щодо процесу бхакті-йоги, відповіді на питання з вирішення особистих і соціальних проблем з точки зору ведичного знання.

Також всі бажаючі могли зайнятись хатха-йогою під керівництвом тренера, взяти участь у поході в гори, отримати консультацію спеціаліста з Аюрведи (ведичної медицини), побувати як глядачем, так і активним учасником тематичних творчих проектів професійних і аматорських музичних і театральних колективів (а також театру для дітей).

Ретрит в Крыму с Балакхилья дасом

Ретрит в Крыму с Балакхилья дасом

Отзывы о семинаре:

Ооо, незабываемый ретрит! Такое впечатление, что побывала на другой планете – планете Света, Радости и чистоты!

Галя, 24г. Санкт-Петербург

Очень важные лекции читал Балакхилья дас, заставили о многом задуматься, получила ответы на многие вопросы, касающиеся повседневной жизни.

Vera, 43 г.

Спасибо за замечательную организацию! Все было здорово!

Илья, Казань

Отдельная благодарность девочкам за детские театры) вы молодцы)

Молодая мама, 27 л., Львов