Posted by on Сер 20, 2012 in Семінари | 0 comments

На початку травня відбувся семінар в одній з найбільших київських баз відпочинку на території Конча-Заспи.

Це легендарне мысце не залишить байдужими навіть найдосвіченіших мандрівників. Чудовий краєвид на дніпровські затоки, хвойно-листяний лісовий масив, мальовничі галявини, кущі крушини, барбарису, терену, ліщини; блакитна гладінь озер з квітучими білими ліліями, що виблискує між дерев. На початку 20-го століття ця місцевість з унікальним дубовим гаєм належала частково київським монастирям, а також царській сім’ї.

Семінар включав у себе повну програму засвоєння процесу бхакті-йоги, яка містила щоденну практику групових й індивідуальних технік мантра-медитації, а також лекції, що розкривали суть ведичного знання, як безмір глибокої філософії й практичного посібника на всі часи.

Спеціально організована кухня вражала різноманітністю вегетаріанських страв. Досвічені інструктори проводили заняття з хатха-йоги, а дипломований лікар аюрведи – індивідуальні консультації з оздоровлення організму.

Виїзні й внутрішні концертні програми містили театральні постановки з глибоким сенсовим підтекстом, а також виступ популярного в Східній Європі вокально-інструментального колективу.

Ретрит в Киеве с Балакхилья дасом

Відгуки про семінар:

Дякую за насичену й цікаву програму! Обов’язково приїдемо наступного року!

Оксана, 32 р., Михайло 37 р.

Чудове місце, чудова атмосфера, чудові люди! Купа позитивних вражень від веселої мантра-медитації й лекцій Балакхілья даса. Вегетаріанська кухня – просто супер! Відкрила для себе багато нового.

Юля, 25 р. Київ