Posted by on Сер 20, 2012 in Семінари | 0 comments

Ретріт відбувався на території невеликої бази відпочинку в Конча-Заспі, неподалік від Києва, тому можна було за 20 хвилин дістатись маршруткою до метро Видубичі в Києві. Була можливість зупинитись в номері чи окремому будиночку, або ж приїздити з Києва кожного дня. Кончу-Заспу майже повністю вкриває мальовничий сосновий ліс, який пересікають невеликі дороги, що розділяють забудови. Тут знаходиться чимало пансіонатів, санаторіїв, баз відпочинку й дитячих таборів – як приватних, так і державних. Але, звісно ж, першорядною особистістю на таких зустрічах є Балакхілья дас. Глибина його слів і настрій, який він випромінює, дуже надихають в практиці бхакті-йоги.

Ретрит в Киеве, весна 2012

Відгуки про семінар:

Мабуть, не знайдеш кращої можливості поринути у вивчення і практику ведичного знання, ніж ретріт. Так важко було знайти час, щоб туди потрапити, і так чудово, що мені пощастило побути там від початку до кінця.

Володя, 30 р.

Приїжджаю на ці семінари вже не вперше, загалом, стараюсь не пропускати. Тут відчуваєш абсолютно інший світ й інший настрій – коли довкола люди, зацікавлені духовним життям.

Ліля, 37 р.