Posted by on Бер 1, 2013 in Семінари | 0 comments

Вже вчетверте, наприкінці відпочинкового сезону, коли курортна метушня вщухає, але ще немає осінньої вогкості, нас зустрічає база відпочинку, розташована на південному березі Криму. Узбережжя, що заросло дикою кримською рослинністю, чайки, які гуляють мокрою галькою і прекрасний морський пейзаж якнайкраще сприяють медитативному настрою, що його так важко зберегти у великих містах.
Красивий пейзаж – це приємне доповнення до того, чим збираються зайнятись учасники семінару. Як завсідники, так і новачки цінуть можливість побути з Балакхілья дасом. Поряд з ним відчуваєш, що перебуваєш в присутності йога в повному розумінні цього слова, завжди готового надихнути інших і допомогти порадою.
В програмі осіннього семінару було чимало лекцій, як для новачків, так і для людей, що вже керуються отриманим знанням в повсякденному житті. І, звісно ж, було дуже-дуже багато веселих і життєрадісних, а також глибоких і зосереджених практик медитації – як спільних, так й індивідуальних.
Окрім цього, відбулось кілька відкритих подій для всіх бажаючих у Севастополі й Ялті. На завершення кримського семінару був похід разом з Балакхілья дасом на Демерджі, звідки відкривається вражаюча панорама на кримське узбережжя від Нового Світу до Ведмідь-гори.
Для багатьох учасників такий осінній ретріт – головна подія року, яку чекають, до якої готуються заздалегідь, про яку мріють, і яка, попри своє наповнення, минає як один день.
Ми бажаємо, аби вам також відкрилась така рідкісна можливість хоча б на якийсь час поринути в атмосферу медитативної гармонії і древньої мудрості.
До зустрічі на наступному ретріті!

Ретрит в Крыму с Балакхилья дасом, осень 2012
Поход вместе с Балакхилья дасом на Демерджи, Крым 2012

Відгуки про семінар:

Дякую за все. Особливо в захваті від медитації і форми викладу – доброзичливої, зрозумілої. Дякую за частунок і поживу для розуму.

м. Севастополь

Дуже дякую за теплий прийом. Дивовижна медитація і лекція, зрозумілі відповіді на питання. Надзвичайно смачна їжа. Все чудово!

Харібол.

Дякуємо колективу і особливо Б.д. за Ваше бажання просвітити нас і довести, що існує безкорислива любов до людей, бажання допомогти їм. Дуже дякуємо. Здоров’я і успіхів!

Надія.

Дуже дякую Балакхілья дасу за Ваше вчення, дуже цікаво і, як я зрозуміла, корисно. Якщо ми будемо поводитись згідно з Вашим вченням, Земля стане чистішою і красивішою. І ми, наші діти, внуки будуть жити краще, довше, цікавіше.

З повагою до Вас, Зоя Василівна.

>