Posted by on Вер 2, 2013 in Семінари | 1 comment

Осінній ретріт з Балакхілья дасом – це цілий місяць, який ви можете провести в дивовижній атмосфері, практикуючи прості й ефективні техніки медитації й пізнаючи істинне значення йоги.

Цього разу погодні умови були радше несприятливими. Проте, це не збентежило тих, хто приїхав для того, аби побачитись з Балакхілья дасом, вивчати ведичне духовне знання і займатись медитацією в оточенні зацікавлених людей.

База відпочинку, куди приїхали гості з усього світу, розташована просто на березі Чорного моря. З вікон будиночків й котеджів відкривається чудовий краєвид на море. Оскільки на той час відпочинковий сезон вже завершувався, кожен учасник мав змогу не тільки відпочити на пляжі, а й знайти усамітнене місце для індивідуальних медитативних практик.

Концерти, походи в гори, виїзні й внутрішні лекції, театральні постановки, свята, ранкові, вечірні й пообідні медитації… Чотири з лишком тижні, наповнені цими незабутніми подіями, минають наче одна коротка мить! Не пропустіть таку можливість наступного року!

Поход в горы с Балакхилья дасом, Крым 2013