Posted by on Бер 14, 2013 in Семінари | 0 comments

Хоча на початку квітня сніг у Львові ще не повністю розтанув, було відчуття, що довколишній світ вже починає по-трохи прокидатись від зимової сплячки. І навіть білі лебеді на повну силу плавали в озері санаторію, з якого ще не повністю зійшов лід.

А у внутрішньому світі кожного учасника цього семінару весна прийшла як тільки приїхав Балакхілья дас. “Фестиваль духовної радості” – так іноді називають такі ретріти. Це унікальна можливість зануритись в світ різноманітних медитативних практик і пізнавальних лекцій, зупинивши хоч на кілька днів зовнішній світ з його метушнею і безкінечною біганиною по колу. Спілкування з людьми, зацікавленими древньою мудрістю, спільна діяльність – все це дуже сприяє поступу на шляху духовного розвитку, і цей ретріт подарував безліч таких можливостей.

Для жителів Львова організували дві відкриті лекції – “Реінкарнація. Міф чи реальність?” і “Мистецтво самопізнання”. Балакхілья дас був ними дуже задоволений, бо багато відвідувачів зацікавились ведичним духовним знанням.Ретрит во Львове с Балакхилья дасом, ВЕСНА 2013