РусEn

balakhilya.com.ua

Показать меню

Інтерв'ю

Я прийшов до цієї філософії істини непрямим шляхом. Я зацікавився хатха-йогою, щоб покращити свої заняття серфінгом, який на той час, у 1969 р., був усім моїм життям. Користь хатха-йоги стала очевидною відразу, і я почав заглиблюватися у філософську суть йоги.

Далее

Медитація

Перша частина програми буде теоретичною, я говоритиму про філософію медитації. Друга частина буде практичною, ми, насправді, виконаємо медитацію. У світі можна виявити, що дедалі більше людей цікавляться медитацією. Люди таких професій як лікарі, професори, медичні працівники прописують своїм пацієнтам курси медитації.

Далее

Йога

Йога стає все більш популярною у світі. Навряд чи можна знайти місце, де не викладається будь-яка йога. І, переважно, це, зазвичай, хатха-йога, фізична йога. Йога, в якій ви згинаєтесь, розтягуєтеся, повертаєтесь, гнетеся. Поміщаєте тіло у різні пози чи положення, які називаються асани. Однак, йога включає набагато більше, ніж це.

Далее

Сенс життя

Більшість із нас про це не замислюється. Ми не хочемо заходити так глибоко, тому ми завжди включаємо телевізор, включаємо радіо, п'ємо горілку, щоб триматися осторонь глибоких думок, тому що це надто загадково, надто дивно, надто невідомо. Тому ми просто рухаємося по поверхні життя від одного дня до іншого.

Далее

Любов

Любов – одне із найбільш вживаних слів, про неї складають пісні, вірші. Ми шукаємо любов, вона займає дуже велику частину нашого життя. Але що ж таке справжня любов? Любов – це емоції, почуття. Була одна людина, яка запитувала у всіх визначення любові і зібрала 1000 визначень. Усі шукають любов. Чому? Тому що за природою ми маємо любити.

Далее

Карма

Матеріальний світ, коли ми дивимося на нього, здається нам дуже несправедливим, нечесним... Чому виходить так, що деякі люди народжуються дуже багатими, деякі народжуються дуже бідними; деякі народжуються дуже гарними, а деякі – не такі гарні; деякі дуже здорові та сильні, інші – дуже слабкі та хворі з народження.

Далее

Реінкарнація

Поняття реінкарнації дуже просте. Насправді, це слово говорить саме за себе. Корінь слова — "carnal". "Сarnal" означає плоть і кров матеріального тіла. Інкарнація означає входження у матеріальне тіло. Реінкарнація означає повторне втілення в іншому матеріальному тілі. Зараз ми втілені в цих тілах. І ми знаємо, що...

Далее

Щастя

Можна таким чином уявити собі життя, що це одна велика задача, яку ми намагаємося вирішити. І все своє життя ми витрачаємо на цю задачу. І задача така – як стати щасливим. Це задача, яку ми намагаємося вирішити. Так що з самого початку, як ми входимо у це тіло, і до того моменту, коли ми залишаємо це тіло, ми працюємо над цією задачею.

Далее

Стрес

Матеріальне життя наповнене стресом. Тому рішення, знову ж таки, нематеріальне. Переїзд на острів посеред Тихого океану не вирішить проблеми. В цьому випадку ви будете переживати, що вам самотньо. Ви хвилюватиметесь про те, де ж дістати чогось поїсти. Ви будете хвилюватись: "Ох, що ж мені робити? Я помру тут… один?!" Тому, насправді, рішення лише одне, і воно — духовне.

Далее

Важные темы

Если вы понимаете материальный мир и то, как он работает, у вас будет намного больше шансов действовать правильно, имея с ним дело. Это значительнее того, что мы изучаем в школе, и есть много информации, которую мы никогда не получали...

Далее

Здоровое питание

Итак, сегодня мы будем говорить о вегетарианстве. О вегетарианстве говорят все йогические пути, все йогические учения. Питание йоги – это и есть вегетарианство. В древние времена очень очень небольшой процент населения ел мясо. Практически, все были вегетарианцами. И даже те, кто ели мясо – почти никто не ел коров. Так что, мы ушли от этого очень далеко.

Далее

Веды

Веды – это самые древние священные писания. Слово «Веда» на санскрите означает «знание». Веды были записаны 5000 лет назад, а до этого передавались устно от учителя ученику. Такая передача знания называется «парампара». Передавались Веды на санскрите. Санскрит – изначальный язык, на котором они были записаны.

Далее

Что нового

Мы полностью переделали раздел последних публикаций. Теперь все новые публикации появляются в нем автоматически сразу же после размещения, и Вы можете быть уверены, что это действительно новинки сайта.

Далее

Balakhilya (En) Happy man (En) Балакхилья (Ru) Facebook (Ru) Наш блог Карта сайту