Posted by on Тра 18, 2020 in Гроші не можуть купити щастя | 0 comments

І коли ви знаєте, хто ви, вам має ставати все більш зрозумілим, чому це не працює. Бачите, ми перебуваємо в ілюзії, що ми — це матеріальне тіло. І в нас, духовної душі, є потреба щастя: ми відчуваємо це, ми знаємо це. І ми приходимо до висновку: я — це тіло. “Якщо я зроблю це тіло щасливим, я буду щасливим. Тому що я — тіло”. І як ми робимо тіло щасливим? За допомогою чуттів. Чуття — це шляхи задоволення для тіла. Звідки ви отримуєте більше задоволення: з ваших очей чи з колін? Очевидно, що ви знаєте.

У нас є п’ять діючих чуттів, і, повірте мені, вони дуже-дуже активні. Це очі, вуха, ніс, язик та чуття дотику. Це все, що ми відчуваємо. Плюс геніталії. Це органи чуття, які завжди шукають об’єкти задоволення. Коли органи чуття приходять у взаємодію з об’єктами чуття, відбувається відчуття. Іноді це відчуття насолоди. Я не сказав про те, що часто це неприємний досвід, неприємні відчуття. Часто через чуття приходить також дуже багато болю. Більше ніж задоволення. Але ми поки що зосередимося на частині задоволення.

Цілий день і кожен день наші чуття активні та шукають задоволення. Наші очі сканують, дивляться: “Де задоволення?” І у всіх є певне уявлення про те, що принесе їм задоволення. “О, гарне обличчя. О, гарна форма”, – це дуже багато задоволення. І відповідно до наших особистих смаків є різноманітність:

— Мені подобаються блондинки.
— А мені брюнетки.
– А мені руденькі.
— Мені подобається довгий ніс.
– А мені короткий.
— Мені подобається, щоб були такі.
– А мені, щоб ось такі.
– Мені подобається, щоби тут було мало, а тут багато.
– А мені щоб було багато.

І так далі. А з іншого боку цієї схеми, всі ті, хто знаходиться на тій стороні і намагаються виглядати найбільш привабливими, щоб вони являли собою об’єкти найбільшого задоволення. Так що ми фарбуємо волосся, користуємося парфумерією, фарбуємо очі, “лагодимо” свої зуби і скидаємо вагу або набираємо вагу, одягаємо одяг або не одягаємо одяг, намагаючись виглядати добре.

Сенс той самий: “Я хочу бачити задоволення”. – “А я хочу, щоби в мені бачили задоволення”. Тому ми можемо зібратися разом і добре проводити час.

Отже, всі чуття дуже активні. Ніс весь час нюхає: “О, гарні квіти, хороші парфуми”. О, звідки це? Задоволення через носа. Піца представляє собою велике задоволення: “О, запах піци! Насолода!” І ми йдемо до ресторану для того, щоб задіяти язик – це все працює разом. Вуха завжди шукають задоволення. Ось чому всі мають музику на телефоні, всі ходять у навушниках – задоволення. Звичайно, музика різна: одному подобається одна, іншому – інша, але ідея та сама. І потім, звичайно ж, геніталії – це найбільше з усіх, найбільша ілюзія з усього: “Це конкретне задоволення принесе мені найвище щастя”. І весь світ, особливо сьогодні, ґрунтується на ілюзії. Якби це було правдою, світ був би досить щасливим, довкола ходило б дуже багато екстатичних людей. Але ми цього не знаходимо.

Тож чим більше матеріальне задоволення, чим воно важливіше, тим більше я до нього прив’язаний. Чим більше я прив’язаний до нього, тим більше болю це принесе – це гарантовано. І всі ми уже достатньо часу провели в цьому тілі, щоб знати, що це так. Тож це повна ілюзія. Гроші не можуть купити щастя.