Ви вже знайомі з мантрами та з техніками. Ми позаймаємося ними трохи довше і намагатимемося увійти в медитацію трохи глибше. Зараз менше думатимемо про те, як це робити, а більше – про якість, з якою ми це робимо.
Пам’ятайте, що в диханні Гооранга Нітай-Гоор потрібно вдихнути досить глибоко, щоб заповнити повітрям усі легкі до нижньої точки. Повністю розслабте обличчя, дозвольте всім напругам, що накопичилися за сьогодні, піти. Очі, лоба, щелепні м’язи – все потрібно розслабити. Голова спочиває на плечах, але дуже спокійно. Плечі, груди не повинні бути напружені. Нехай вони будуть розслаблені, нехай опустяться під дією сили тяжіння. Одне це вже приносить велику користь.
А тепер ми додамо до цього мантру ГООРАНГА НІТАЙ-ГООР. Давайте намагатись робити це з однаковою швидкістю – не надто швидко, не надто повільно, але разом. І перш ніж почати, давайте глибоко вдихнемо, видихнемо і розслабимося і підтримуватимемо цей розслаблений стан протягом усієї медитації. І найважливіше у цьому – щоб розслабився розум, і щоб ми відчули заспокоєння у звуці мантри.
Всі глибоко вдихаємо, видихаємо та розслаблюємося. Тепер дуже повільно, м’яко та глибоко вдихаємо та повторюємо ГООРАНГА в розумі.
ХАРІБОЛ! Дуже добре. Деяким із нас навіть спокійно сидіти може бути дуже важко – настільки ми звикли до збудження. Займатися цією медитацією, а потім спокійно посидіти – це велике зусилля для деяких людей. Це ознака сьогодення. У нашому сучасному житті ми дуже сповнені занепокоєнь. Тому нам потрібно практикувати розслаблення і знаходити заспокоєння в трансцендентному звуку, дозволити йому очистити нас, обмитися в ньому, як під душем, змити весь пил матеріального життя і відкрити для себе духовне царство. Я сподіваюся, що ми все більше й більше це усвідомлюватимемо.
Повторю, що це дуже добрий спосіб почати і закінчити день. Добре піти на прогулянку до лісу, сісти та зробити цю медитацію. І якщо у вас раптом видасться вільна хвилинка, коли ви вдома, і вам нічого не потрібно робити, сядьте та займіться цією медитацією.